Zdrapki

Spread the love

Kilka wskazówek, jak zwiększyć szanse na wygraną w zdrapki

Zdrapki to świetny sposób na zarobienie szybkiej gotówki, podobnie jak loteria, opierają się na czystym szczęściu., ale są naprawdę sposoby na zwiększenie swoich szans na wygraną na zdrapkach. Być może nie będziemy w stanie pokazać Ci, jak wygrywać w zdrapki za każdym razem, gdy grasz, ale te wskazówki z pewnością pomogą zwiększyć Twoje szanse!

  1. Nie kupuj najtańszych zdrapek

Liczba dostępnych obecnie zdrapek jest oszałamiająca i może być trochę jak pole minowe dla tych, którzy ich nie znają. Jest tak wiele różnych zdrapek, cen, nagród i marek, że podjęcie decyzji może być bardzo mylące lub trudne, więc kupując zdrapki, skup się na kupowaniu tych zdrapek które zwiększają twoje  szanse na wygraną. Wiemy, że może być kuszące, aby wybrać tańsze zdrapki, a niektórzy ludzie często kupują ich kilka. Jednak nie bez powodu są tanie, pula nagród jest niższa. Lepiej byłoby kupować droższe zdrapki, ale kupować ich mniej. Jeśli chodzi o zdrapki, jakość jest ważniejsza niż ilość!

  • Sprawdź mały druk na zdrapce

To może brzmieć bardziej jak rada, na którą warto zwrócić uwagę podczas zaciągania pożyczki, ale dotyczy to również zdrapek. Mały druk może często powiedzieć, jakie są Twoje szanse na wygraną na tej konkretnej karcie. Dlatego przeczytanie go ma absolutny sens. Kto chciałby wybrać dłuższe kursy zamiast krótszych?

  • Kupuj zdrapki hurtowo

 Jedną z taktyk graczy w zdrapki jest kupowanie ich hurtowo. Będą kupować około pięciu zdrapek z tej samej gry podczas jednego wypadu do sklepu, zamiast kupować tylko jedną zdrapkę, a następnie robić kilka wypadów rozłożonych w czasie, aby kupić inną z tej samej gry. Niektórzy uważają, że jeśli kupujesz hurtowo zdrapki, szanse na wygraną rosną, ponieważ producenci często umieszczają wygraną w swoich zdrapkach. Więc jeśli kupisz zdrapki hurtowo w jednym zakupie, szansa trafienia jednej z tych zasadzonych wygrywających zdrapek będzie większa niż w przypadku zakupu takiej samej liczby zdrapek w okresie kilku zakupów. Należy to jednak zrobić tylko wtedy, gdy pozwala na to budżet

  • Graj w zdrapki  jak na automatach

Przekonasz się, że są gracze na automatach, którzy kręcą się wokół automatów, czekając, aż gracze przejdą na inne automaty. Długa” susza” może oznaczać, że automat do gry zaraz uderzy. Jeśli spróbujesz tej metody, będziesz musiał spędzić trochę czasu w sklepie lub punkcie sprzedaży, który sprzedaje zdrapki i może to być coś, z czym nie czujesz się komfortowo – lub masz na to czas! Może rozpocznij rozmowę z właścicielem sklepu lub zapytaj sprzedawcę, czy ostatnio ktoś kupował jakieś zwycięskie zdrapki. Bądź subtelny, ale może to być klucz do wielkiej wygranej.

  • Zachowaj swoje stare zdrapki

Nie, to nie jest uczucie nostalgii. Jest ku temu dobry powód! Możesz szybko przebić się przez zdrapkę i pomyśleć, że to przegrany los. Ale nie wyrzucaj go! Nigdy nie wiadomo, możesz zauważyć błąd, który mogłeś popełnić w późniejszym terminie. W niektórych przypadkach jackpoty nigdy nie są wygrywane, więc producent żąda utraty kuponów, aby wybrać najlepszego przegranego. To może się zdarzyć. Nie bądź głupcem, który wyrzucił zwycięski kupon!

  • Prześlij wszystkie przegrane zdrapki

 Podobnie jak powyżej: Jedynym sposobem, aby mieć całkowitą pewność, że nie wygrasz, jest oficjalne sprawdzenie zdrapki. Niezależnie od tego, czy jest to pominięta zwycięska kombinacja, czy po prostu na karcie jest błąd, możesz kwalifikować się do jakiejś płatności. Zawsze jest szansa, że ​​coś przeoczyłeś.

  • Przeanalizuj zdrapki

Tak, w rzeczywistości istnieje proces zwany „metodą singletona”, który jest używany przez doświadczonych graczy w zdrapki. Analizują układ i projekt zdrapki, aby znaleźć wzorce, które mogą dać wskazówki, czy zdrapka ma określone liczby, symbole lub kombinacje, które mogą prowadzić do wygranej. Większość producentów zdrapek przyzwyczaiła się do tej strategii i wielu z nich projektuje teraz swoje zdrapki tak, aby im przeciwdziałać. Jednak wciąż jest kilka osób, które nie podjęły jeszcze kroków, aby temu zaradzić. Możesz go używać na zdrapkach, na których cyfry są widoczne z boku, więc jest to metoda, którą nadal warto stosować.

  • Przestrzegaj budżetu

Możesz nie wygrać mniej więcej dzięki tej taktyce, ale jest to bufor bezpieczeństwa, który chroni Cię przed utratą zbyt dużej ilości pieniędzy. Ustal sobie budżet tygodniowy lub miesięczny i trzymaj się go, aby Twoje finanse nie wymknęły się spod kontroli.

  • Wybierz grę i trzymaj się jej

Wydaje się, że ma to logiczny sens. Jeśli pozostaniesz przy grze i będziesz w nią grać, albo wygrasz, albo każdy przegrany kupon, który rozegrasz, będzie kolejnym przegranym  nie zamartwiaj się w końcu to tylko gra dla przyjemności. Jeśli jednak rozłożysz wydatki na kilka gier, możesz po prostu bez końca przegrywać zdrapki. Wybierz więc grę, którą lubisz i trzymaj się jej. Na dłuższą metę to znacznie lepsza strategia.

W grze w zdrapki Chodzi tylko o szczęście  

Być może nie byliśmy w stanie pokazać Ci, jak wygrywać zdrapki za każdym razem (gdyby istniała jedna prosta sztuczka, wszyscy by to robili, a firmy przestałyby je tworzyć!), Ale pokazaliśmy Ci kilka metod i strategii, których możesz użyć, aby zwiększ swoje szanse na wygraną. Ostatecznie zależy to od przypadku, ale nie ma nic złego w zwiększaniu szans na sukces

ZRÓB SOBIE PRZYJEMNOŚĆ I KUP ZDRAPKE!

 Nasze dni mogą składać się z drobnych przyjemności, które poprawiają nasze samopoczucie. Może myślałeś, że zgubiłeś klucze, ale znalazłeś je w płaszczu?A może pobiłeś swój rekord życiowy podczas porannego biegu? Dzięki zdrapce w jednej chwili możesz odnieść wrażenie, że wygrywasz! Niezależnie od tego, czy jest to 1 złoty czy 1 milion, zdrapka może dziś zamienić się w Wygraną!

Graj odpowiedzialnie, graj dla przyjemności.